İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz
32°C
Pts
30°C
Sal
29°C
Çar
29°C
Malatyalı badminton sporcuları, milli takım seçmelerine katılmak üzere Edirne’ye gitti.
Malatyalı badminton sporcuları Mehmet Emin Doğan, Ramazan Moran, Mehmet Akarsu, Betül Başkan ve Hayrunisa Dere, 1-2 Eylül tarihlerinde Edirne’de gerçekleştirilecek olan müsabakalar kapsamında milli takım seçmelerine katılacak.
Müsabakalarda başarılı olan sporcular 3-7 Eylül tarihleri arasında milli takım kampında yer alarak, 7-9 Eylül tarihlerinde Balkan Şampiyonası’nda milli takım formasını terletecek.
Milli takım seçmelerinde Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü Nazım Denizhan, Malatyalı sporcuların başında yer alacak.