Aziz Yıldırım’dan çocuklara anlamlı destek
![Aziz Yıldırım’dan çocuklara anlamlı destek](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2018/04/AZİZ-YILDIRIM-700x420.jpg)
Anadolu Yakası’nın yeme-içme ve eğlence merkezi Watergarden İstanbul’un UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği işbirliği ile Nisan ayında gerçekleştireceği “Önce Çocuk” sergisine ünlülerden destek yağıyor.
Watergarden İstanbul’un Nisan sonu açacağı “Önce Çocuk” sergisine ilk destek Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’dan geldi. Metris cezaevinde mektuplarını yazdığı kalemi çocuklar için bağışlayan Aziz Yıldırım, toplumumuzun kanayan yarası çocuk istismarına dikkat çekmek için düzenlenen Önce Çocuk Projesi kapsamında çocuklara hayatının en değerli hediyesini bağışlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
Ünlülerin yoğun ilgi gösterdiği “Önce Çocuk” projesi kapsamında satışa çıkacak ürünlerden elde edilecek tüm gelir UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne aktarılacak.