Artvin Hopaspor 3 puanı tek golle aldı  

Artvin Hopaspor kendi evinde konuk ettiği Erzin sporu 1-0 yenerek yoluna devam ediyor.

Haber: Hayati Akbaş

Artvin Hopa spor karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren tribünleri dolduran 3 bine yakın taraftar desteğini arkasına alarak oyunda üstünlük kurmaya çalıştı. Erzin spor defans oyuncularının yerinde müdahaleler ile Hopa spor ataklarını keserek ileri uç oyuncularına attıkları paslarla Hopa kalesinde tehlike yarattılar.

Artvin Hopa spor karşılaşmanın ilk çeyreğinden sonra rakip kaleye tehlikeli ataklar geliştirmeye başladı. Karşılaşmanın 25 dakikasında Reşit Sevindir’in ayağından beklediği golü bulan Hopa spor ilk devre sonunda soyunma odasina1-0 üstün giden taraf oldu.

Karşılaşmanın ikinci devresine de her iki takım temkinli başladı. 60 dakikadan sonra Hopa kalesine yüklenmeye başlayan Erzin sporlu oyuncular yakaladıkları net gollük pozisyonları değerlendiremediler. Bu arada kazandıkları bir penaltı atışındaHopa spor kalecisi Beycan’ın iyi yer tutarak penaltıyı kurtarması taraftardan büyük destek almasına neden oldu.

Karşılaşmanın kalan dakikalarında karşılıklı ataklardan da bir sonuç çıkmayınca Hopa spor çok istediği 3 puanı alarak ligdeki 2’ncilik yerini de korumasını bildi.

STAT-Hopa İlçe Stat

HAKEMLER. Barkın Kara***, Harun Pekyürek ***,Furkan Karayildiz***

ARTVİN HOPASPOR: Beycan ***,Yunus ***,Saffet ***, Emrullah ***, Yunus ***, Ahmet ***, Raşit *** (Dk.66 Eşref **), Furkan ***,Hasan ***, Salim ***, Volkan *** (Dk.66 Tunahan **)

ERZİNSPOR: Yaşar **, Emrah **, Onur **, Ender **, (Dk.88bHalil?), Sefa **, Okan ** (Dk.66 Ramazan *), Ali ** (Dk.77 Taylan *), Timur **, Berkant **, Kaan **, Önder **

Gol. Reşit Sevindir Dk.25-A.Hopaspor