Arhavi Belediyesi GSK bayan voleybol takımı 3.Lig’de
![Arhavi Belediyesi GSK bayan voleybol takımı 3.Lig’de](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/1-5-1-700x420.jpg)
Samsun’da düzenlenen finallerde oynadığı tüm maçları kazanan Arhavi temsilcisi namağlup olarak 3. Lige yükselmeyi garantileyerek, büyük bir başarıya imza attı.
Haber: Hayati Akbaş
Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımı finallerde sırasıyla Kastamonu Merkez bayan voleybol takımını 3-2, Amasya Merzifon’u 3-0 ve Giresun Gençlik Spor’u son maçta 3-2 skorlarla yenerek finallerde büyük bir başarı gösterdi. Özelikle son maç olan Giresun Gençlik Spor karşılaşması oldukça çekişmeli geçmiş, daha tecrübeli olan rakibine üstünlük kuran Arhavi ekibi, bu karşılaşmayı da kazanmasını bilerek 3. Lig vizesini aldı.
- lige yükselme karşılaşması olan son Giresun Gençlik Spor maçını takımın yanında yer alarak takip eden belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, takımın elde ettiği bu büyük başarıdan dolayı oyuncuları ve teknik heyeti tebrik ederek teşekkür etti.
Hekimoğlu; “ilçemizi başarı ile temsil eden tüm genç sporcu kardeşlerimi kutluyorum. Bizlere büyük bir gurur yaşattılar. Teknik heyetimizle beraber bu başarıda katkısı olan sporcularımıza ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.