İstanbul 33°C
Açık
İstanbul
33°C
Açık
Cum
33°C
Cts
32°C
Paz
32°C
Pts
31°C
Yeni sezonda da hedefini 3. lig olarak koyan Ağrıspor 1970 ilk olarak Teknik Direktör Hüseyin Batur’la anlaştı. Hüseyin Batur’un yardımcılığına ise Yunus Kılıçvuran getirildi.
Haber: Hakan Ertürk
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig 1. grupta şampiyonluk ipini göğüsleyerek 3. Lig için playoff şansı yakalayan Ağrı temsilcisi, playoff müsabakalarında 2 maçı da kaybederek 3. ligin kapısından dönmüştü.
Yeni sezonda da hedefini 3. lig olarak koyan Ağrıspor 1970 ilk olarak Teknik Direktör Hüseyin Batur’la anlaştı. Hüseyin Batur’un yardımcılığına ise Yunus Kılıçvuran getirildi.