İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
2020 CEV 19 Yaş Altı Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde mücadele edecek U19 Genç Kız Milli Takımımızın grup aşamasındaki rakipleri belli oldu.
Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV)’nun Lüksemburg’ta bulunan merkez binasında gerçekleşen kura çekiminde Millilerimiz, 2. Grup’ta Hırvatistan (ev sahibi), Rusya, Almanya, Bulgaristan ve Fransa ile eşleşti. 1. Grup’ta ise; Bosna Hersek (ev sahibi), İtalya, Sırbistan, Slovakya, Belarus ve Polonya yer aldı.
22-30 Ağustos 2020 tarihlerinde Bosna Hersek ve Hırvatistan’ın ortaklaşa düzenleyeceği organizasyonda; U19 Genç Kız Milli Takımımız, grup karşılaşmalarını Hırvatistan’ın Osijek şehrinde oynayacak.