İFA spor averajla liderliğe oturdu
![İFA spor averajla liderliğe oturdu](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/11/İFA-SPOR-U-17......................-3-700x420.jpg)
İstanbul U-15/A Gençler Ligi 8.Grupta 8.Hafta Fatih Mimar Sinan Stadında grubun şampiyonluk yarışı veren takımlarından Batı Trakya spor ile İFA spor takımları karşı karşıya geldiler.
Haber: Yılmaz Aktepe
Fatih Mimar Sinan Stadında günün önemeli maçını Nadide Urlu, Okan Taş, Atakan Akbıyık hakem üçlüsü yönetti.
Karşılaşmanın başından sonuna kadar çekişmeli geçen mücadelenin galibi uzatama dakikalarında bulduğu golle deplasmanda 3-2 Küçükçekmece temsilcisi İFA spor takımı oldu.
Ev sahibi takım Batı Trakya spor’da Murat Koşar takımının 2 gollünü atarken Küçükçekmece temsilcisi İFA spor Hüseyin Ali Tayfun (2) ve Ramazan Daş attı.
Batı Trakya spor Teknik Direktörü Mehmet Parlak karşılaşmanın hakemlerine sürekli itirazlarda bulunması nedeni ile Orta Hakem Nadide Urlu ve sahibi takımın teknik patronunu tribüne gönderirken, yedek kulübesinde bulunan Ahmet ve Kaan’da kırımı kart göstermiş oldu.
Deplasmanda rakibi Batı Trakya sporu zorda olsa 3-2 yenmeyi başaran İFA spor puanını 24 ‘de çıkartarak Batı Trakya spor ile aynı puanda olması dolaysıyla averajla liderlik koltuğuna oturmuş oldu.