Gültepe Özgençlikspor deplasmanda galip
![Gültepe Özgençlikspor deplasmanda galip](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/10/IMG_0114-scaled-700x420.jpg)
İstanbul 1.Amatör Lig 9.Grupta Ligin 3.Haftasında Bahçeköy Orman Fakültesi sahasında Gültepe Özgençlikspor, Bahçeköyspor takımını Anılcan ve Bilal’ın attığı gollerle 2-1 yenmeyi başardı.
Haber: Yılmaz Aktepe
Bahçeköy Orman Fakültesi sahasında oynanan müsabakaya hızlı başlayan takım ev sahibi Bahçeköyspor takımım oldu.
13.Dakikada Bahçeköyspor takımı Ufuk’un attığı golle 1-0 öne geçen yeşil beyazlılar ilk yarıyı da 1-0 önde kapttı.
İkinci yarıya daha istekli ve atak futbol sergileyen misafir takım Küçükçekmece temsilcisi Gültepe Özgençlikspor 50.Dakikada Anılcan Yılmaz’ın harika serbest vuruş gollü ile skora eşitlik geldi ve skor 1-1 oldu.
60.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takımında sahanın başarılı futbolcularından olan Bilal tecrübesini konuşturarak şık gollü takımının ikinci gollünü attı ve kırmızı beyazlılar mağlup duruma düşmesine rağmen mücadeleyi bırakmayarak ikinci yarıda sergilediği futbolla ve burduğu gollerle sahadan 2-1 galip ayrılan takım oldu.
Gültepe Özgençlikspor Bahçeköy Orman Fakültesi sahasında Gültepe Özgençlikspor ,Bahçeköyspor takımını Anılcan ve Bilal’ın attığı gollerle 2-1 yenerek üç puanı alarak grupta iddialı duruma geçti.
Bahçeköyspor, Osman, Kürşat, Emre, Ayhan, Evren, Seyit, Yasin, Burak, Ali, Ufuk, Kubilay,
Gültepe Özgençlikspor, Mehmet, Fatih, Murat, Emre, Barış, Halil, Ahmet, Serkan, Onur, Anılcan, Bilal