İstanbul BBSK’nın 2.turdaki rakipleri belli oldu
![İstanbul BBSK’nın 2.turdaki rakipleri belli oldu](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/09/istanbul-bbsknin-2turdaki-rakipleri-belli-oldu--700x420.jpg)
Erkekler ETTU Kupası’nda ülkemizi temsil eden İstanbul BBSK’nın 2.turdaki rakipleri belli oldu.
Gencay Menge, Halil Hacı, Safa Avcı ve Batuhan Uluçak’tan oluşan İstanbul BBSK, Hırvatistan’ın ev sahipliği yapacağı B grubunda ev sahibi Marinkolor, İsrail’in Givatayim ve Slovakya’nın Vydrany takımları ile 29-30 Ekim tarihlerinde karşılaşacak.
A grubunda, Deplay Taverzo (Hol), TTC Kazan (Rus), Marcozzi (İta), Mioveni (Rom)
C grubunda, El Nino Prag (Çek), Irun Leka Enea (İsp), Vedrinamur (Bel), Varazdin (Hırvat),
D grubunda, SPG Linz (Aut), Cajasur Priego (İsp), Hoboken (Bel), Knightwood (İskoçya)
Gruplarında ilk iki sırayı alacak takımlar 3.tura yükselecek.
Beşiktaş ise ETTU Cup mücadelesine 3.turdan itibaren katılacak. Bu turda aralarında Beşiktaş’ın da bulunduğu 8 takım, 2.turdan gelen 8 takımla knock-out sistemine göre elemeli tek maç yapacak ve 4.tura yükselen 8 takım belli olacak. 3.tur maçları ise 25-27 Kasım 2016 tarihleri arasında oynanacak.
Bayanlar ETTU Kupası grup maçları ise 29-30 Ekim tarihleri arasında oynanacak.2016-2017 sezonu Bayanlar ETTU Cup’da ülkemizi İstanbul BBSK ve TİGEM Spor temsil edecek.