K.Nurçelikspor çalışmalara başladı
![K.Nurçelikspor çalışmalara başladı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/08/1-4-700x420.jpg)
Küçükçekmece Nurçelikspor teknik direktörü Şenol Çavuş , hafta sonundaki yorucu maçtan sonra dinlendiklerini belirtti. Hafta sonu oynayacağımız maçın hazırlıklarına başladık. Güzel bir ortamda kros çalışması yaptık dedi.
Haber: Yılmaz Aktepe
TFF 2.Lig Kadınlar liginde mücadele verecek olan Küçükçekmece Nurçelik Kadın Futbolu takımı yeni sezon hazırlıklarını hafta sonu Florya Atatürk ormanında Teknik Direktör Şenol Çavuş nezaretinde hazırlıklarına ormanlık alanda gerçekleştirdiği çalışmayla başladı.
Bir günlük iznin ardından Pazar günü Florya Atatürk ormanında çalışan Küçükçekmece Nurçeliksporlu oyuncular, krosun ardından fizik ve kondisyon ağırlıklı antrenman yaptı.
Teknik direktör Şenol Çavuş , hafta sonundaki yorucu maçtan sonra dün dinlendiklerini belirterek, “Bugün ormanlık alanda hafta sonundaki maç için çalışmalara başladık. Güzel bir ortamda kros çalışması yaptık dedi.