Beşiktaş Masa Tenisi Takımından 2 Galibiyet
![Beşiktaş Masa Tenisi Takımından 2 Galibiyet](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/05/1-2-700x420.jpg)
Beşiktaş masa tenisi teknik direktörü Sabahattin Sabrioğlu, maçlara çok iyi hazırlandık. Sporcularımı kutluyorum. Bu büyük camia her şeyi hak ediyor dedi.
Beşiktaş Masa Teni Takımı Yalova’da düzenlenen Masa Tenisi Süper Lig son etabının ilk gününde iki maçını da kazandı. Olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek olan sporcu Ahmet Li üstün performansı ile dikkat çekti. Bir diğer sporcu Petyo Krastev de oldukça başarılı maçlar çıkardı. Beşiktaş’ın başarılı teknik direktörü Sabahattin Sabrioğlu, maçlara çok iyi hazırlandık. Sporcularımı kutluyorum. Bu büyük camia her şeyi hak ediyor. Tüm branşlarımızda başarılı bir sezon geçiriyoruz, burada bizlere her türlü desteği veren başta başkanımız Fikret Orman’a ve yönetim kuruluna çok teşekkür ederiz. Masa Tenisi’nde süper lig maçlarının çok zevkli geçtiğini belirten Sabrioğlu, rakiplerimizde iyi maçlar çıkardılar. Fakat bir parantez açmak istiyorum bazı kulüplerimiz hocalarının hakemlere itirazlarını anlamış değilim. Bu tür hareketler Masa Tenisi camiasına zarar veriyor. Büyük camialar bu tip hareketlerden uzak durmalıdır. Neticede bir maçta mağlup olabilir, galip de gelebilirsiniz önemli olan Fair- Play ruhuyla hareket etmenizdir dedi.
Beşiktaş Masa Tenisi Takımının yarın sezonun son maçında MTİ Adana ile karşılaşacak. Siyah-beyazlılar rakibini yenerek ligi 34 puanla 3. sırada tamamlamak istiyor.
Beşiktaş Masa Tenisi Ekibinin aldığı sonuçlar şu şekilde;
BJK:4 FB:2
BJK:4 Türk Telekom:1