Muratbey Uşak Sportif deplasmanda kazandı
![Muratbey Uşak Sportif deplasmanda kazandı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/04/DSC_2135-700x420.jpg)
Spor Toto Basketbol Ligi’nde play off mücadelesi veren Muratbey Uşak Sportif, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor kulübünü deplasmanda 95-88 yendi.
Spor Toto Basketbol Ligi’nde play off mücadelesi veren Muratbey Uşak Sportif, deplasmanda karşılaştığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünü 95-88 yendi.
Cebeci Spor Salonu’ndaki karşılaşmada birinci periyodu 19-12, ikinci periyodu 30-23 ve 46-46 ile kapatan Muratbey Uşaksportif üçüncü periyotta ise 70 sayı kaydetti. İBB Spor Kulübü ise 73 sayı ile üçüncü periyodu tamamladı. Muratbey Uşaksportif maçı 95-88 sayı ile önde tamamladı.
Ligde normal sezonun son 5 haftasına 13 galibiyetle 8’inci sırada giren kırmızı siyahlılarda Antrenör Ozan Bulkaz, karşılaşma öncesi, “Kazanıp play off hattındaki yerimizi iyice sağlamlaştırmak istiyoruz” demişti. Muratbey Uşaksportif, deplasmandaki bu galibiyetiyle play off mücadelesinde önemli bir avantaj edinmiş oldu.