Sporun iki duayeni bir araya geldi…
![Sporun iki duayeni bir araya geldi…](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/IMG-20160317-WA0000-700x420.jpg)
Türkiye Triatlon Federasyonu Onursal Başkanı Halil Kılıçoğlu ve Ömer Beyhatun geçtiğimiz günlerde bir araya geldiler.
Halil Kılıçoğlu’nun başkanlığını yaptığı Bedensel Engelliler, Herkes için Spor, ve Halter federasyonunda yönetim kurulu üyeliği yapan Ömer Beyhatun Kılıçoğlu’nu ofisinde ziyaret etti. Ömer Beyhatun yaptığı açıklamada Türk sporuna elimizden geldiği kadar katkı verdik. Bizler yaptığımız işlerle hep ön planda olmadık ama sporcu kardeşlerimizle bire bir ilgilendik. Onlarla yattık, onlarla mutlu olduk, onlarla üzüldük. Biz Türk sporunun daima birer neferi olarak çalıştık dedi. Halil Kılıçoğlu’da bir spor adamı dokuz federasyonda başkanlık ve yönetici olarak çalıştım, çalıştığım tüm arkadaşlarımla hep dialog halindeydim, sporumuzu hep ileriye taşıdık. Türk sporunu daha ileriye taşımak bizim fıtratımızda var dedi. Kılıçoğlu, Ömer kardeşimle güzel işlere imza attık, geriye dönüp baktığımda gerçekten hep çalıştığım arkadaşlarımla hep mutlu oldum ifadesini kullandı.
Ömer Beyhatun geçtiğimiz günlerde Türkiye Futbol Adamları Derneğinin (TÜRFAD) geleneksel olarak düzenlediği ’İnsanlar yaşarken de anılmalıdır’ ödül töreninde Ömer Beyhatun’a Özel Hizmet Ödülü verildi.