15 Ocak 2016 tarihinde Rize’de yapılacak finallere katılma hakkını elde eden Artsam Koleji Lise Hentbol Takımı Türkiye şampiyonluğunu hedefliyor.
Liseler arası kız hentbol takımlarının Türkiye finallerine katılabilme mücadelesinde ilk gün Denizli Spor Lisesi’ni 30 -12, ikinci gün grup liderligi macinda Bursa İmkb’yi 29 -24 yenen Artsam Koleji Lise Hentbol Takımı gruptaki son maçında İzmir temsilcisini 22-18 yenerek grup birincisi oldu.
15 Ocak 2016 tarihinde Rize’de yapılacak finallere katılma hakkını elde eden Artsam Koleji Lise Hentbol Takımı Türkiye şampiyonluğunu hedefliyor.
Antrenör Sertan Sarpaş ve öğrencilerinin asıl hedefi ülkemizi dünya şampiyonasında başarıyla temsil etmek. Artsam Koleji SK kulüp Başkanı Gani Eser; “Çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Geleceğe yaptığımız yatırımlar meyvelerini veriyor. Dünya şampiyonu olmayı hedefleyen bir alt yapı ve okul takımına sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Geleceğin milli sporcularını yetiştirdiğimizin bilincindeyiz ve durmak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz,” dedi
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.