İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Bakırköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Bakırköy Spor Vakfı işbirliği ile “Haydi Bayanlar Tenise ”sloganı başlatılan tenis kursları İlçe kaymakamı Adem Öztürk, İlçe Müdürü Metin Albayrak, spor vakfı başkanı Dr. Naci Ekşi ve vakıf yöneticilerinin katılımı ile başladı.
48 kişilik gruplar halinde yapılan eğitimler bir devam edecek. Daha sonra yeni gruplar eğitime alınacak.
Ev hanımlarına yönelik bir çalışma olduğunu belirten ilçe kaymakamı Adem Öztürk, amacımız spor yapma imkanı bulamayan ev hanımlarının sosyal hayata katılmasını temin etmektir.Uzman eğitmenler tarafından yapılan eğitimlerin başarılı olacağını ve kursa katılan bayanların bundan sonraki hayatlarında tenisi yaşam tarzı haline getireceklerine inanıyorum.