Muratbey, Türk sporuna desteğini sürdürüyor
![Muratbey, Türk sporuna desteğini sürdürüyor](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/09/15-700x420.jpg)
Muratbey Gıda, Türkiye Basketbol Süper Ligi takımlarından Uşak Sportif’e sponsor oldu. İmzalanan anlaşma ile Uşak Sportif, 2015-2016 sezonunda ”Muratbey Uşak Sportif” olarak mücadele verecek.
Gıda sektörünün önde gelen markalarından Muratbey, Türk sporuna olan desteğini sürdürüyor. Muratbey, Türkiye Basketbol Süper Ligi (BSL) ekiplerinden Uşak Sportif’le 2015-2016 sezonu için sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma ile birlikte Uşak Sportif,sezon sonuna kadar ”Muratbey Uşak Sportif” olarak mücadele verecek.
Uşak Valiliği’nde düzenlenen imza törenine Uşak Valisi Ahmet Okur, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Uşak Sportif Kulüp Başkanı Arif Akçakaya, Uşak Sportif Kulüp menajeri Fatihhan Erdoğan, Yönetici Ahmet Dinç ve Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Murat Erol katıldı.
Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Murat Erol, şirket olarak birçok sosyal ve sportif faaliyete destek olduklarını belirterek, “Uşak Sportif’in çok başarılı bir sezon geçireceğine inanıyorum. Yönetimimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Her zaman yanlarında olacağız” diye konuştu.