3 Madalya ile döndüler
![3 Madalya ile döndüler](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/12/4-14-700x420.jpg)
Ardeşen belediye spor kulübü Tekvando sporcuları Tokat-Niksar da 15 Temmuz şehitler turnuvasından 3 Madalya ile döndü.
Haber: Hayati Akbaş
Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Belediye meclis üyesi Yunus Önkibar Ardeşen belediye spor kulübü Tekvando kafilesini ilçe stadı olan Vali Erdal Ata Stadı kapalı spor salonunda ziyaret ederek elde edilen başarıdan dolayı teknik heyeti ve sporcuları kutladı.
Başkan Hakan Gültekin şunları söyledi; “Ardeşen belediye spor kulübü Tekvando sporcularımız Tokat-Niksar da 15 Temmuz şehitler turnuvasından madalyalarla döndüler. 15 Temmuz şehitler Turnuvasında sporcu Emel Tosun kendi kategorisinde 1. Olarak – Altın madalya, Sebahat Önçirak kendi kategorisinde Bronz madalya ve Aslihan Limon kendi kategorisinde Bronz madalya alarak ilçeye dönmüşlerdir, bu başarılarından dolayı başta Antrenör Yaşar Azaklı ve tüm sporcularımızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.