Buradasınız: Home » Futbol » Yeşilova Esnaf Spor hedef büyüttü  

Yeşilova Esnaf Spor hedef büyüttü  

Yeşilova Esnaf Spor hedef büyüttü   

Yeşilova Esnaf spor Başkan Vekili Salih Yetik, bu sezon hedeflerimiz var ve bunları gerçekleştirmek için çok çalıştık ve umarım karşılığını sezon başlayınca almaya başlayacağız” dedi. 

Haber: Yılmaz Aktepe

İstanbul 1.Amatör liglerin başlamasına az bir zaman kala antrenmanlarını yoğun bir şekilde sürdüren ekiplerden olan Yeşilova Esnaf ile K.Karabekir Mevlanaspor, düzenlenen hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Küçükçekmece Metin Oktay Suni Çim Saha’daki zorlu ve keyifli müsabaka 3-3 sona erdi.

29 Eylül’de başlayacak olan 1.Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan ekipler, sezon öncesi yapılan hazırlık maçlarıyla eksiklerini görmeyi amaçlıyor. Dostluk havasında gerçekleştirilen müsabakada, iki takım oyuncuları da fair-play ruhu içinde ellerinden geleni yaparak sezon öncesi kendi durumlarını ortaya koymak için büyük çaba gösterdi.

‘KAZASIZ BELASIZ BİR SEZON…’

Son günlerde yaptıkları antrenmanlarla sezon hazırlıklarına devam ettiklerini belirten K.Karabekir Mevlanaspor Kulüp Başkanı Mustafa Türlü, “Yeni sezona yoğun bir şekilde hazırlanıyoruz. Hazırlık maçlarıyla da bu hazırlıkları tamamlayacağız. Sporcularımızın durumlarını görmek için bu maçları gerçekleştirdik. Şimdiden tüm kulüplere kazasız belasız bir sezon olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. ‘

HEDEFLERİMİZ VAR’

Maç  sonrasında açıklamalarda bulunan Yeşilova Esnaf spor Başkan Vekili Salih Yetik ise, K.Karabekir Mevlanaspor ile birlikte dostluk havasında böyle güzel bir maçta karşı karşıya gelmek iyi oldu. Hem bizler için, hem de onlar için eksikleri görmek konusunda bu tarz maçlara sezon başlayana kadar devam edeceğiz. Bu sezon hedeflerimiz var ve bunları gerçekleştirmek için çok çalıştık ve umarım karşılığını sezon başlayınca almaya başlayacağız” dedi.

 

0 Paylaşımlar

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com