Buradasınız: Home » Basketbol » Vali Doruk’a hayırlı olsun ziyareti

Vali Doruk’a hayırlı olsun ziyareti

Vali Doruk’a hayırlı olsun ziyareti

Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

 Haber: Hayati Akbaş

Artvin Belediye Spor Onursal Başkanı Mehmet Kocatepe, Kulüp Başkanı Zafer İnce, Genel Menajer Uğur Delikanlı ve Basketbol Takımı oyuncuları Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak takım hakkında bilgi verip mücadele ettikleri Basketbol 1. Ligindeki maçlara davet ettiler.

Vali Doruk bu nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti:“Artvin gibi küçük bir şehrin salon sporu olan Basketbolda 1. Ligde olmasından dolayı mutluyum. Basket takımımız şehrimizin marka değerini artıracaktır ve şehirde ki gençleri spora yönlendiren bir lokomotif spor dalı olacaktır.” dedi.

Ziyarette konuşan Artvin Belediye Spor Onursal Başkanı Mehmet Kocatepe Basket camiasında artık Artvin’in de bir yeri olduğunu ve bu takımın Artvin’in turizm elçisi olduğunu ifade ederek şunları belirtti: “Basketbol camiasında Artvin Belediye Spor ’un bir yeri var. Takımımız şehrimizle bütünleşmiş bir durumda ve her yıl üstüne koya koya gidiyor. 1. Lige 4 yıllık kısa bir süre içerisinde çıktık. Hedefimiz olan Süper Lige de çıkacağımıza inanıyorum. Aynı zamanda Artvin Belediye Spor şehrimizi farklı illerde tanıtıyor oyuncularımız farklı yerlerden geliyor ve kültürümüzü o yerlere götürüyor yani takımımız şehrimizin turizm elçisi konumundadır” dedi.

Ziyaret, Başkan Kocatepe ve Kaptan Gökhan Karabayık tarafından Vali Doruk’a, “Yılmaz Doruk” ismi yazılı Artvin Belediye Spor forması hediye etmesi ile son buldu.

 

0 Paylaşımlar

© 2011 Powered By atokyayinlari.com