İstanbul 34°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
34°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
Antalya’da yapılacak Ümitler Avrupa Kupası (Nazım Canca) müsabakalarına katılacak kadın Milli takım, Göynük’te hazırlık kampını 27 Şubat tarihine kadar sürdürecek.
Antalya’da 29 Şubat – 1 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenecek Ümitler Avrupa Kupası (Nazım Canca) için kadın Milli takım, hazırlık çalışmalarına Antalya Göynük’te başladı.
Mirage Park Resort’ta 27 Şubat tarihine kadar sürecek hazırlık kampında 47 judocu yer alıyor. Ümitler kategorisinde yılın ilk uluslararası müsabakasına hazırlanan Ümit Milli kadın judocular, Teknik Direktör Selayittin Unay, antrenörler Erdal Doğan, Atilla Öztürk, Yasin Doğan ve Murat Gemalmaz gözetiminde çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdürecek.