İstanbul 34°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
34°C
Parçalı Bulutlu
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
31°C
Türkiye U17 Kız Voleybol Milli Takımı, Bursa’nın ev sahipliğinde düzenlenen CEV U17 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2. Raunt’taki ilk maçında Arnavutluk’u 3-0 mağlup etti.
Millilerde; Defne Başyolcu 15, Begüm Kaçmaz 11, Liza ve Ceylin 7, Ece 5, Nisan ve Eslem 4, Bianka İlayda 2 sayıyla oynadı.
Karşılaşmayı TVF Asbaşkanı Süleyman Süleymanoğlu, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz da maçı tribünden takip etti.