İstanbul 33°C
Az Bulutlu
İstanbul
33°C
Az Bulutlu
Sal
34°C
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
U16 Kadın Milli Takımımız, 15. Kadınlar Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Şampiyonası’nda bugün oynadığı yarı final maçında Karadağ’a 13-9 mağlup oldu. Milli Takımımız yarın saat 16.00’da Hırvatistan ile üçüncülük maçı oynayacak.
Karadağ’ın Başkenti Podgorica’da oynanan maçta ilk periyodu 4-2 Karadağ kazanırken, ikinci periyodu Milli Takımımız 5-3 kazandı. Son periyodu da 6-2 kazanan Karadağ, finalde Romanya ile eşleşti.