Buradasınız: Home » Futbol » U-13 Minikler turnuvasında gol yağmuru

U-13 Minikler turnuvasında gol yağmuru

U-13 Minikler turnuvasında gol yağmuru

 Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği ile ortaklaşa düzenlenen ’12. Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Minikler Futbol Turnuvası 3.Haftası 1.Grupta oynan maçlarla tamamlandı. Oynanan 5 maçta ağlar 26 kez havalandı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği ile ortaklaşa düzenlenen ’12.Belediye Başkanlığı Minikler Futbol Turnuvası 1. Grubu’nda üçüncü hafta geride kaldı. Küçükçekmece Halkalı Etap Stadında süren turnuvada 22 takım 2 grupta gruplarında ilk iki sırayı girmek için kıyasıya mücadele veriyorlar.

1.Grupta üçüncü hafta maçları hafta sonu oynanırken şampiyonluğun güçlü adaylarından K.Ç.İdmanyurduspor grubunun güçlü takımlarından Söğütlüçeşmespor’u 7-0’lık farklı skorla mağlup ederek sürpriz yaparken bir engeli daha aşmanın sevincini yaşadı. Halkalı Taştepespor üçüncü hafta grupta henüz puan alamayan Kosova Güç spor ‘u 7-0 farklı skorla yenerek İFA spor ile aynı puanı paylaşmasına rağmen gol averajı ile liderlik koltuğuna oturan takım oldu.

3.HAFTA SONUNDA ALINAN SONUÇLAR

SÖĞÜTLÜÇEŞMESPOR-K.Ç.İDMANYURDUSPOR 0-7

CENNET BARBAROSSPOR-İSTANBUL DEMİRSPOR 2-1

GEDİKPAŞASPOR-İFASPOR 0-5

ÖZYARIMBURGAZSPOR-KANARYASPOR 1-3

HALKALI TAŞTEPESPOR-KOSOVA GÜÇSPOR 7-0

GÜLTEPE ÖZGENÇLİKSPOR-BAY

 

2 Paylaşımlar

© 2011 Powered By atokyayinlari.com