İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Paz
34°C
Pts
32°C
Sal
31°C
Çar
31°C
Masa Tenisi Federasyonu faaliyet programında yer alan ” Türkiye Kupası D Grubu” müsabakaları tamamlandı.
Masa Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ömer Taşkıran, Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda iki gün süren müsabakaların çok çekişmeli geçtiğini söyledi.
Taşkıran, Kızlarda 5 erkeklerde ise 12 takımın kıyasıya mücadele ettiğini ifade ederek, ” Gelen konuk takımlara adana misafirperverliğini gösterdik. Müsabakalarımız sorunsuz bir şekilde sona erdi. Bizleri her konuda destekleyen başta Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar’a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a, teşekkür ederim” diye sözlerini tamamladı.