İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
İstanbul 1. Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Küçükçekmece Tokat Bereketli Spor yönetim ve futbolcular iftarda bir araya geldi.
KüçükçekmeceTokat Bereketli Spor yönetim tarafından gerçekleşen iftar yemeğine kulüp Başkanı İsmail Polat, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı.
Başkan İsmail Polat, Tokat Bereketli Spor yönetimi olarak teknik heyete ve futbolcularına güvendiğini belirterek, “Bu sezon Süper Amatör Ligine çıkarmak için mücadele ettiklerini sezon sonunda mutlu sona ulaşmak arzusunda olduğumuzu yöneticilerimizle, teknik kadromuzla, futbolcularımızla ve taraftarlarımızla beraber bu sezon şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inancım tamdır” dedi.