Buradasınız: Home » Futbol » Sefaköy Kartalspor iç transferi bitirdi  

Sefaköy Kartalspor iç transferi bitirdi  

Sefaköy Kartalspor iç transferi bitirdi   

Sefaköy Kartalspor 2.Başkan M. Cem Özel, transfere öncelikle iç transferden başladıklarını ve geçen yılki mevcut kadromuzun çoğunluğunu koruyarak bugünde takım kaptanımız Mehmet Akif Elibol ve Ferhat Keskinkılıç oyuncularımız ile sözleşme yenileyerek iç transferi sonlandırdıklarını söyledi.

Haber: Yılmaz Aktepe

Sefaköy Kartalspor Kulüb 2.Başkan M. Cem Özel, Genel Kaptan Rasim Aksoy ve yöneticilerden Serdar Kasaptan oluşan Transfer komitesi ve teknik direktör Selçuk Aydın ile görüşerek iç transferde 13 oyuncu ile yeni sezonda tekrar kendilerini Siyah-beyazlı forması altında görmek istediklerini belirtti. Daha sonra futbolcularla yapılan görüşmelerde tam anlaşma sağlanarak önceki gün akşam saatlerinde futbolcularla sözleşme imzalatarak iç transfere noktayı koydu.

Yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı imza töreninde konuşan Sefaköy Kartalspor 2.Başkan M. Cem Özel, teknik direktörün belirlenmesinin ardından teknik komite ve hocanın raporu doğrultusunda futbolcu transferine hız verdiklerini söyledi. Takımımızda geçtiğimiz sezon başarıyla forma giyen 13 futbolcumuzla yeniden anlaştığımız için çok mutluyuz. Dış transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaşılan futbolcuları basına ve kamuoyuna duyuruyoruz. Atılan imzaların camiamıza ve futbolcularımıza hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.

Sefaköy Kartalspor’un dış transfer listesinde ye alan bazı isimlerinde önümüzdeki günlerde transfer görüşmelerini yapması bekleniyor.

Kadro planlarının tamamlanmasının ardından Sefaköy Kartalspor ligin başlama tarihine göre gerekli planlamayı yapıp yeni sezon çalışmaları için sahaya inecek.

 

Yorum Yapın

© 2011 Powered By atokyayinlari.com