Sefaköy Kartal’ın Gücü 4 – 0
![Sefaköy Kartal’ın Gücü 4 – 0](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2015/11/DSC0160-700x420.jpg)
İstanbul 1.Amatör Küme 6.Grupta Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor Bağcılar Mahmutbey sahasında karşılaştığı Bağcılar Gençler Gücü sporu 4-0 yenerek hem üç puanı hem de şampiyonluk iddiasını sürdürdü.
Ligin 4.Haftasında Bağcılar Mahmutbey sahasında oynan maçı Bağcılar Gençler Gücü spor Kulüp Başkanı Ahmet Akdeniz ve Sefaköy Kartalspor Kulüp Başkanı Yener Dayı ve sabahın erken saati olması nedeni ile az sayıda sporsever izledi.
Sadık Emre Çiftcı yönetiminde sahaya çıkan misafir takım Sefaköy Kartalspor takımı maçın 7 ve 17.Dakikalarında Sezerin attığı iki golle ilk yarıyı 2-0 önde kaptı.
İkinci yarıda rakibine göre üstün futbol sergileyen siyah Beyzalı takım 87.Dakikada Tolga ve 90+1 Dakikada Fırat’tın attığı golle misafir takım Sefaköy Kartalspor karşılaşmayı 4-0 kazanarak 11 puan toplayarak yenilgisiz olarak iddiasını sürdürdü.
HABER:Yılmaz AKTEPE