İstanbul 35°C
Açık
İstanbul
35°C
Açık
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Paz
32°C
2020 CEV Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri B Grubu üçüncü maçında Belçika’yı 3-2 mağlup ederek yarı finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımımızda kaptan Eda Erdem Dündar, karşılaşma sonrası galibiyeti değerlendirdi.
A Milli Kadın Voleybol Takım kaptanı Eda Erdem Dündar yaptığı değerlendirmede; “Artık her karşılaşma final niteliğinde. Polonya’ya karşı çok zor bir maç bizleri bekliyor. Polonya gerçekten iyi bir takım. Ev sahibi Hollanda’yı yenmeyi başardılar. Son Avrupa Şampiyonası’nda da oynadığımız karşılaşmada oldukça zorlu geçmişti ancak tam anlamıyla karşılaşmaya hazırız” dedi.