İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cum
33°C
Cts
33°C
Paz
32°C
Pts
31°C
28 Aralık Cumartesi aksamı Cağaloğlu’ndaki Gazeteciler Cemiyeti lokalinde hep birlikte olan Pertevniyalliler gönüllerince eğlendiler. Çok sayıda mezunun bir arada olduğu gecede Pertevniyal Lisesinden Yetişenler Derneği Başkan Yardımcısı Nezih Noyan, bu birlikteliğimiz hiç bitmesin 2020 yılı ülkemize, tüm insanlığa barış, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim dedi. Eski günlerini anlatan Pertevniyalliler bazen duygulu anlar yaşadılar. Hep bir ağızdan gelecek yılda yılda bir arada olma dileklerini birbirlerine ilettiler. Gecenin son bölümünde ise sahne alan dansözler geceye ayrı bir renk kattılar.