Musa Aydın’dan Beşiktaş kulübüne ziyaret
![Musa Aydın’dan Beşiktaş kulübüne ziyaret](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2020/11/gures..........-700x420.jpg)
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın Beşiktaş kulübünü ziyaret etti.
Beşiktaş Spor Kulübü Amatörlerden Sorumlu As Başkan Fatih Hakan Avşar’la bir araya gelen Başkan Musa Aydın Milli takımlarımızı ve kulüplerimizin son durumunu değerlendirdiler. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ayrıca Beşiktaş kulübünün güreşçiler için yaptırdığı yeni salon için teşekkür etti. Başkan Aydın “Önceden sporcularımız antrenman yapacak tesis bulmakta zorlanıyorlardı. Şimdi sizin gibi kulüplerimizle el ele vererek bu problemi ortadan kaldırdık. Türk güreşine yaptınız katkılardan dolayı teşekkür ederim” dedi. Diğer profesyonel kulüplerin Beşiktaş’ı örnek olması gerektiğini de söyleyen Başkan Aydın ” Güreş bizim ata sporumuz dolayısıyla tıpkı Beşiktaş gibi diğer profesyonel kulüplerinde güreş şubesi açmalarını ve Türk güreşine destek olmalarını istiyoruz.” Şekline konuştu. Beşiktaş Spor Kulübü Amatörlerden Sorumlu As Başkanı Fatih Hakan Avşar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Biz Beşiktaş Spor kulübü olarak, Türk güreşinin her zaman yanında olduk ve bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz. Hedefimiz Beşiktaş kulübünden Olimpiyat şampiyonları çıkarmak. Önümüzdeki hafta güreşçiler için yaptığımız salonun açılışını da yapacağız. O açılışa başkanımız Ahmet Nur Çebi özellikle sizleri de davet etti. ” şeklinde konuştu. Ziyaretin sonunda Başkan Aydın Avşar’ milli takım eşofmanı hediye ederken, Fatih Hakan Avşar’da Musa Aydın’a Beşiktaş forması hediye etti.