Kulüpler Arası Genç Kızlar Voleybolda Spor Lisesi A Takımı Şampiyona Oldu
![Kulüpler Arası Genç Kızlar Voleybolda Spor Lisesi A Takımı Şampiyona Oldu](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2022/02/Kulüpler-Arasi-Genç-Kizlar-Voleybolda-Spor-Lisesi-A-Takimi-Şampiyona-Oldu-700x420.jpg)
Karaman’da düzenlenen Kulüpler Arası Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında Spor Lisesi A Takımı namağlup şampiyon oldu.
Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Kulüpler Arası Genç Kızlar Voleybol il birinciliği müsabakaları 6 kulüp takımından 72 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu. Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 5 gün süren maçlar sonunda oynadığı tüm maçları kazanan Spor Lisesi A Takımı namağlup şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attı. Spor Lisesi Kız Voleybol Takımı elde ettiği bu başarı ile 8-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Bölge Birinciliği müsabakalarında Karaman’ı temsil edecek.
Müsabakalar sonunda oluşan sıralama ise şöyle;
- Spor Lisesi Kulübü A
- Oğuzhan Küçük Vefa Spor Kulübü
- Spor Lisesi Kulübü B
- Gençlik ve Spor Kulübü