Küçükçekmece Gençleri lideri yendi
![Küçükçekmece Gençleri lideri yendi](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/05/IMG-20160502-WA0000-700x420.jpg)
İstanbul U19 2. lig 5. Grubun iki flaş ekibi Küçükçekmece ile Şirintepe Küçükçekmece Metin Oktay Stadı’nda karşı karşıya geldiler. Celal Özağdaş, İlker Yeşil, Oğuzcan Duran hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmadan Küçükçekmece sevinen taraf oldu.
Haber: Yılmaz Aktepe
U19 2. lig 5. grubun iki yenilgisiz ekibinin mücadelesi izleyenlere bol gol izletmesinin yanında son derece çekişmeli geçen mücadelesi ile de akıllarda kalacak bir maç oldu.
Karşılaşmanın sonunda sahadan 5-0 gibi net bir skorla ayrılmayı başaran Küçükçekmece Şirintepe’nin elinden liderliği de almış oldu. Karşılaşmanın golleri Alper (2),Sefa, Batuhan, Selami ‘den geldi
Karşılaşma sonrasında açıklama yapan Küçükçekmece Teknik Direktörü Harun Özkan “Şirintepe spor Kulübü’nü kutluyorum. Son derece iyi bir müsabaka oldu. MAçın sonucuna bakarak kimse aldanmasın. biz pozisyonları attık, onlar kaçırdı. Şirintepe hem iyi, hem de seviyeli ve efendi bir takım. İlk yarı 2-0 önde kapattık. İkinci yarı üzerimize geleceklerini biliyorduk. Bekledik ve kontra toplarla farkı bulduk. Ancak maç bittiğinde skor tabelası baktığımızda açık söylüyorum, maçın hakkı skora yansımamıştı. İki takım oyuncuları da son dakikaya kadar tempolu bir futbol oynadı. Bu takım 2. lige yakışmıyor, biz buradan çıkmak istiyoruz. İnşallah el ele çıkarız.” dedi.