Buradasınız: Home » Futbol » Kalecilere ücretsiz eğitim…  

Kalecilere ücretsiz eğitim…  

Kalecilere ücretsiz eğitim…   

Avcılar Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okulu Türk futbolunun başlıca eksiklerden biri olan kaleci yetiştiriciliği konusunda önemli bir adım atarak ücretsiz kaleci okulu açtı.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Avcılar Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okulu Genel Koordinatörü Yılmaz Canpolat yaptığı açıklamasın’ da Türk futboluna ve Beşiktaş’ımıza geleceğin kalecilerini yetiştirebilmek için, kaleciliğe yetenekli gençlerimize eğitim vererek onları Türk futboluna kazandırmak istiyor.

Canpolat, Türk futbolunun başlıca eksiklerden biri olan kaleci yetiştiriciliği konusunda önemli bir adım atarak kaleci okulu açtık Eğitim sürecinde temel kaleci teknikleri ve bireysel taktik yaklaşım öğretilirken, yaş gruplarına uygun fiziksel antrenmanlarla yapılacaktır.

Ben Kaleci Olmak İstiyorum” sloganıyla yola çıktık. Kim ben kaleci olmak istiyorum diyorsa kapımız açık. Ücretsiz bir şekilde kaleci olmak isteyen arkadaşlarıma eğitim vermek istiyorum. 6-17 yaş arası ben kaleci olmak istiyorum diyenler Avcılar Isparta Kule Beşiktaş Futbol Okuluna gelip kayıtlarını rahatlıkla yaptırabilirler dedi.

Kayıt için: 0535 874 95 60

0532 326 77 76

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com