İstanbul BBSK güreş şubesinden 5 imza
Amatör branşlara verdiği destekle adete Türk sporunun lokomotifi olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Güreş Şubesi, takım kadrolarını iki güreşçi ile güçlendirirken, üç güreşçisiyle de yeni sözleşme uzattı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Güreş Şubesi, iki sporcuyu kadrosuna katarken üç sporcusuyla yeni sözleşme imzaladı.
İBB Cebeci Spor Kompleksi’ndeki kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine Başkan Celalettin Deniz Toker, Başkan Vekili ve Güreş Şubesi Sorumlusu Enver Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyesi Önder Benzeş katıldı.
İstanbul BBSK, serbest güreş takımı kadrosuna Fatih Erdin ile Selim Kozan’ı kattı. Kulübümüz ayrıca serbest güreş takımından Fazlı Eryılmaz ve Ahmet Duman ile grekoromen takımdan Ahmet Eryılmaz’ın sözleşmelerini 1 yıl uzattı.