İstanbul Balkanspor son dakikada yıkıldı
İstanbul 2 Amatör lig 7. Grup 6. Hafta maçında Sefaköy Kartal stadında, İstanbul Balkanspor ile Kaya Şehirspor takımları arasında oynanan maç 2-2 bitti.
Haber : Yılmaz Aktepe
Müsabakanın ilk yarısında misafir takım Kayaşehirspor 26.Dakikada Hilminin attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kaptı.
İkinci yarı ev sahibi İstanbul Balkanspor takımı ilk yarıya göre daha baskılı futbol sergileyerek rakip kalede etkili olmaya başladı.
66.Dakikada ev sahibi İstanbul Balkanspor da Alihan takımın beraberlik gollünü atarak skora eşitlik getirdi ve skor 1-1 oldu.
83.Dakikada İstanbul Balkanspor Zekeriya sağ kanatan topla ceza sahası içine girdi sert şutu top ağlara gitti ve Mavi beyazlı takım 2-1 öne geçti golü atan Zekeriya gol sevincini uzatınca karşılaşmanın orta hakemi Serkan Karaca genç futbolcuya ikinci sarı ve ardından kırmızı kartla oyun dışı bıraktı.
90+4. Dakikada İstanbul Balkan spor takımında Atif şık vuruşu topu ağlara yolladı ve takımı adına beraberlik gollünü atarken karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollü atarak sahadan her iki takımda 2-2 beraber’e ayrıldı ve puanları paylaşmış oldular.