İpek Şenoğlu Cup sona erdi
Bu sene üçüncüsü düzenlenen ve Bridgestone’un isim sponsorluğunda hayata geçen “Bridgestone İpek Şenoğlu Cup – Tenis Turnuvası”15 Mart Pazar akşamı Betül Demir’in konseri ve VDJ Sergio Performans’ı ile gerçekleşen ödül töreni ile son buldu.
Akatlar Club Sporium kortlarında gerçekleştirilen ve yaklaşık 700 sporcunun mücadele ettiği organizasyon, bugün yapılan final maçlarıyla tamamlandı.
Tenis oynayan kişilerin artması ve tenisin yaygın bir spor haline gelmesi için veteran tenisinin çok önemli olduğu düşüncesiyle hayata geçirilen “Bridgestone İpek Şenoğlu Cup Tenis Turnuvası”, yaratılan farklar ile katılan oyunculara daha profesyonel bir organizasyon tecrübesi yaşatırken ve benzer diğer organisazyonlara da örnek olabilecek bir seneyi daha geride bıraktı.
Karşılaşmaların ardından düzenlenen törende, erkeklerde 10, bayanlar ve çiftlerde de 6’şar kategoride dereceye giren sporcular, kupa ve ödüllerini eski milli tenisçi İpek Şenoğlu’nun elinden aldı.
Ödül töreninin ardından şarkıcı Betül Demir konser verdi.