Halkalı Taştepe rahat kazandı
İstanbul U -17 /A Gençler liginde şampiyonluğun iddialı takımlarından olan Halkalı Taştepespor, Zeytinburnu Merkezefendispor’u 3-0 yenerek çıkışını sürdürdü.
Haber: Yılma Aktepe
Küçükçekemece Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşı karşıya gelen Halkalı Taştepespor, Zeytinburnu Merkezefendispor takımları galibiyettik için sahaya çıktılar.
Teknik Direktör, Mürşid Memioğlu yönetiminde sahaya çıkan Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepespor Batuhan (2) ve Ömer’in attığı gollerle güçlü rakibini güzel futbol ve bir birinden güzel gollerle Merkezefendispor’u 3-0 mağlup ederek sahadan üç puanla ayrılan takım oldu.
Halkalı Taştepespor, Yusuf,Gürayi,Enser,Koğun,Yunsu Emre,Muhammet,Emir,Eren,Batuhan,Fatih,Ömer.
Merkezefendispor, Berke,Kadir Burak,Furkan,Ferhat,Kadir,Recep,Yiğit,Yunus Emre,Çağtay,Sefa,Eray.