İstanbul 33°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
33°C
Hafif Yağmurlu
Cts
33°C
Paz
34°C
Pts
31°C
Sal
31°C
Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) 4. Olağan ve Mali Genel Kurulu’nda Musa Aydın, yeniden başkanlığa seçildi.
Ankara Holiday Inn Çukurambar Otel’de yapılan Türkiye Güreş Federasyonu 4. Olağan ve Mali Genel Kurulu’ndaki başkanlık seçimine mevcut başkan Musa Aydın tek aday olarak katıldı.
279 delegesi bulunan federasyonun 197 delegesi genel kurulda oy kullandı ve 10 oy geçersiz sayıldı. 187 delegenin oyunu alan Musa Aydın yeniden başkanlığa seçildi.
Tekrardan başkan seçilen Musa Aydın’ın yönetiminde, Erkan Durdu, Gürkan İzzet Paksoy, Halil Bozdoğan, Hasan Eroğlu, Hüseyin Kaya, İsmail Kaşdemir, Mahir Biberoğlu, Mehmet Ayhan, Mustafa Çakır, Selahattin Uyan, Serdar Çinkılıç, Süreyya Yoğurtçu, Ünsal Kıraç ve Zeki Gül yer aldı.