Buradasınız: Home » Futbol » Golsüz berabere kaldılar  

Golsüz berabere kaldılar  

Golsüz berabere kaldılar   

Artvin Hopa spor deplasmanda renktaşı 52 Ordusporile golsüz berabere kaldı.

Haber: Hayati Akbaş

Hopa spor deplasmanda renktaşı 52 Ordu spor ile golsüz berabere kaldı. Grubunda liderliğini sürdürmek için mutlak galibiyet için Orduya giden A. Hopa spor, Hopa’dan takımlarını desteklemek için Ordu’ya giden taraftar desteğini arkasına alarak karşılaşmaya hızlı başladı. Sağlı sollu ataklarla 52 Ordusporu kendi sahasına karşılaşma boyunca hapseden Artvin Hopa spor karşılaşma süresince yakaladığı onlarca gollük pozisyonu değerlendiremeyince sahadan da 1 puanla yarılarak maç noksanı ile liderliği bırakmak zorunda kaldı.

STAT: 19 Eylül

HAKEMLER: Serkan Eryılmaz xx, Önder Çalış xx, Berkay Salman xx

52 ORDUSPOR FUTBOL KULÜBÜ: Cantuğ Temel x, Kemal Cingirt x, Gürkan Arslan x, Ömer İnan xx, Göksu Mutlu x, Yunus Şimşek x, Uğur Durmuş xx, Murat Kara x (Mert Efe Çölbeyi dk. 81 ?), Yasin Öztop x (Sergen Orman dk. 85 ?), Kubilay Serbest x (Muhammet Can Öztürk dk. 64 x), Altan Kılıç x

ARTVİN HOPASPOR: Beycan Kaya xX, Saffet Gurur Yazar xX, Ahmet Tuna Akıl xx, Raşit Sevindir xx(Uğur Parlak dk. 74 xx), Eşref Koçak xx, Arif Güner xx, Serhan Yılmaz xx, Hasan Gündoğdu xx (Tunahan Ergül dk. 88 ?), Eşref Korkmazoğlu xx, Salim Uzun xx (Alperen Doğan dk. 76 xx), Hakan Doğru xx

Artvin Hopaspor Serik hazırlıklarına başladı

Artvin Hopa spor karşılaşma sonrası Hopa’ya dönerek 19 Şubat’ta kendi evinde oynayacağı ve Şampiyonluğu da önemli ölçüde etkileyecek olan Serik karşılaşması hazırlıklarına başladı. Başkan Murat Özçep Ordu’da karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada karşılaşma süresince mutlak üstün oynayan tarafın Hopa olduğunu ifade ederek “Şanssızlıklar sonucu galip geleceğimiz karşılaşmadan 1 puanla Hopa’ya dönüyoruz. Oyuncularımız Galibiyet için büyük çaba sarf ettiler. Ama olmayınca olmuyor işte.

Şimdi biz Çarşamba günü kendi sahamızda oynayacağımız karşılaşmaya hazırlanacağız. Bizim için çok önemi bir karşılaşma Serik maçı. Grupta liderliği önemli ölçüde etkileyecek olan bu karşılaşmada taraftar desteğimizi de arkamıza alarak mutlak galibiyet için sahaya çıkacağız.

Biz yönetim olarak Teknik heyetimize ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır ve bu karşılaşmada da alın teri dökerek sahadan 3 puanla ayrılacaklarına yürekten inanıyoruz” dedi..

 

Bizi Takip Edin

0

20

fb-share-icon20

© 2011 Powered By atokyayinlari.com