Buradasınız: Home » e-spor »  Futbolist şampiyon oldu

 Futbolist şampiyon oldu

 Futbolist şampiyon oldu

Dünyanın 1 numaralı şampuanı (*) Head&Shoulders’ın ana sponsoru olduğu Futbolist, Milano Oyun Haftası’ndan şampiyonluk ile döndü.

Sporun gelişimine katkı sağlayan projelere imza atan Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders’ın ‘Kazanmak Kafada Başlar’ mottosuyla anasponsoru olduğu Futbolist Ekibi, Milano Oyun Haftası kapsamında gerçekleştirilen finalde efsane mücadelesiyle şampiyon olarak özgüven tazeledi. Türkiye’nin en başarılı eSpor kulübü Futbolist, bu şampiyonluk ile üç farklı branşta kupa kazanan ilk ve tek Türk takımı olma unvanına da sahip oldu.

Sporun ve sporcu gençlerin yanında yer alan Head&Shoulders’ın anasponsorluğunda yarışan Kadir Öçmaz, Alper Umut Ayyıldız, Güven Özdemir ve Şevket Yıldız’ın yer aldığı Futbolist ekibi, yaklaşık 600 bin oyuncu arasından şampiyon olarak, kazanmanın önce kafada başladığını, özgüvenle tüm engellerin aşılabileceğini bir kez daha gösterdiler ve gençlere ilham oldular.

Gençlerin özgüvenle kendilerini ifade etmelerini destekleyen Head&Shoulders, sporun daha çok insana ulaşması, topluma hayallerinin peşinden giden ve cesaretli bir nesil kazandırmak için eSpor da dahil olmak üzere pek çok spor organizasyonuna sponsor olmaya devam ediyor.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com