Buradasınız: Home » BİLARDO » Bezirganbahçe’de bilardo şov! 

Bezirganbahçe’de bilardo şov! 

Bezirganbahçe’de bilardo şov! 

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin düzenlemiş olduğu Bilardo Turnuvası açılış maçının başlangıcını yapan Başkan Seymen Gençtürk, Sporun ve gençliğin olduğu her yerde olacağız dedi.

 Haber: Yılmaz Aktepe

Gençtürk,gençlerin sporcu ve donanımlı bireyler haline gelmesi amacıyla ilçemizin her köşesinde spor yatırımlarının sürdüğünü belirterek,Bilardo sporunu ilçede yaygınlaştırmak istiyoruz.Bilardo sporuna son yıllarda rağbet giderek artmaktadır.Hedefimiz ilçede bir çok spor dalını zenginleştirerek yediden yetmişe herkese spor yapma imkanı sağlamak.Bunun için spor bakanlığımız ve yerel yönetimlerimizin tesisleşmeye daha çok yatırım yapmasını önemsiyoruz dedi.

Ayrıca Turnuva için ev sahipliği yapan Bezirganbahçe spor kulübü Başkanı Sayın Hayatı yolcu ve yönetim kuruluna teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Bezirganbahçespor kulüp tesislerinde başlayan üç bant Bilardo salonunda 8 grupta 24 sporcunun katılımıyla ramazan ayı sonuna kadar gerçekleştirilen turnuvada sporcular dereceye girmek için bir birleriyle kıyasıya yarışacak.

 

Bizi Takip Edin

0

© 2011 Powered By atokyayinlari.com