İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Avrupa Üniversitelerarası Espor Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden BAU Esports takımı, Portekiz’i 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Takımımız, Çin’de düzenlenecek olan dünya şampiyonasında hem Türkiye’yi hem de Avrupa’yı temsil edecek.
Avrupa Üniversitelerarası Espor Şampiyonası (UEM) finali’nde, Portekiz ile karşılaşan BAU Esports takımı, rakibine büyük bir üstünlük kurup şampiyon olarak turnuvayı tamamladı. Fransa, İtalya, İrlanda, Almanya, Hollanda, Büyük Britanya, Polonya ve İspanya gibi güçlü ülkelerin veda ettiği turnuvada, şampiyon olarak büyük bir başarı elde eden BAU Esports, Çin’de düzenlenecek olan International College Cup’ta Avrupa’yı temsil edecek.