Artvin voleybol il birinciliği karşılaşmaları başladı
![Artvin voleybol il birinciliği karşılaşmaları başladı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/03/arhavi-bayanlar-700x420.jpg)
Arhavi Belediyesi bayan ve erkek voleybol takımları rakiplerini yendi.
Haber: Hayati Akbaş
Artvin Kulüpler arası gençler voleybol il birinciliği müsabakaları Borçka’da başladı. Arhavi Belediyesi GSK Bayan ve Erkek voleybol takımları rakiplerine üstünlük sağlayarak karşılaşmalardan galibiyetle ayrıldılar. Karşılaşmaları Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra başkan yardımcıları H. Tahsin Kurdoğlu ve Nail Köseoğlu da takip etti.
Artvin’in Borçka ilçesinde oynanan müsabakalarda Arhavi Belediyesi Bayan Voleybol takımı, turnuvanın ikinci gününde Artvin Hopa Spor Kulübü bayan voleybol takımı ile karşılaştı. Arhavi ekibi setlerde 3-1 kazanarak karşılaşmadan galip ayrılmasını bildi..
Diğer yandan Erkekler kategorisinde turnuvada yer alan Arhavi Belediyesi Erkek voleybol takımı ise Orman Spor Kulübü voleybol takımı ile karşılaştı. Arhavi ekibi üstün oynadığı karşılaşmada rakibine hiç set vermedi ve maçı 3-0 lık skorla kazandı.
Turnuvanın 3. gününde voleybol karşılaşmaları devam edecek. Voleybol severlerin er karşılaşmada tribünleri doldurması gözlerden kaçmıyor