Artvin derbisinde kazanan çıkmadı
![Artvin derbisinde kazanan çıkmadı](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2016/11/1-6-9-700x420.jpg)
Sahaya mutlak galibiyet parolası ile çıkan Arhavispor iyi bir oyun ortaya koymasına rağmen karşılaşmadan 1-1’lik skor ile ayrıldı ve rakibi Artvin Çoruh Spor ile 1 puanı paylaştı.
Haber: Hayati Akbaş
Arhavispor Artvin 1. Amatör lig ikinci haftasında Artvin Çoruh Spor’u konuk etti.
Artvin derbisi olarak tanımlanan ve Arhavi Şehir stadında oynanan karşılaşma 1-1’lik skorla tamamlandı. Karşılaşmayı Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun yanı sıra çok sayıda futbolsever de takip etti.
Sahaya mutlak galibiyet parolası ile çıkan Arhavispor iyi bir oyun ortaya koymasına rağmen karşılaşmadan 1-1’lik skor ile ayrıldı ve rakibi Artvin Çoruh Spor ile 1 puanı paylaştı. Geçtiğimiz hafta Arhavi Gençlik Spor karşısında aldığı farklı galibiyetle lige hızlı bir başlangıç yapan Arhavispor, ligin ikinci haftasında 1 puanla yetindi.