İstanbul 35°C
Açık
İstanbul
35°C
Açık
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Paz
32°C
Filenin Kuğuları’nın, kendi altyapısında yetiştirdiği başarılı oyuncusu Yeşim Astarlar, yeni sezonda A Takım’da mücadele edecek.
Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Lig temsilcisi Seramiksan Spor Kulübü, büyük önem verdiği altyapısının meyvelerini toplamaya devam ediyor. 14 yaşından beri Seramiksan Spor altyapısında forma giyen oyuncu Yeşim Astarlar yeni sezonda A Takım için ter dökecek. 18 yaşında Seramiksan Spor A Takımı’na yükselmenin heyecanını yaşayan geç oyuncu imza törenin yaptığı açıklamada, 4 yıldır Seramiksan Spor Kulübü’nde olmaktan ve altyapısında yetişmiş olmaktan çok mutlu olduğunu, hedefinin takım arkadaşlarıyla birlikte Seramiksan Spor’u 1. Lig’e yükseltmek olduğunu belirtti.