Eskişehirsporlu futbolcular sağlık kontrolünden geçti
Eskişehirspor Kulübü Futbolcuları; Feyzi Yıldırım, Erkut Şentürk, Erdin Uzer, Dorukhan Toköz, Eyüp Koçoğlu, Serdar Bingöl, Andaç Güleryüz, Semih Güler, Sinan Ören, Ali Şaşal Vural, Birol Parlak, Onur Bayramoğlu, Kaan Kanak, Emre Güral, Sezgin Coşkun, Berkay Dabanlı, Özgür Çek, Gökhan Siverek ve Hasan Hüseyin Acar Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.
Detaylı kan tetkikleri yapılan futbolcular; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri; akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.
Takımın sağlık kontrolleri; bugün Mirkan Aydın, Kamil Çörekçi, Serdar Özkan, Ruud Boffin, Jerry Akaminko, Diego Angelo, Nzuzi Toko, Rahemm Lawal ve Goran Causic’e yapılacak işlemlerle tamamlanacak.