İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Ülkemizi 4 kadın ve bir erkek judokanın temsil edeceği oyunların ilk gününde yarın kadınlar 48 kiloda Ecem Taşın ve erkekler 60 kiloda Recep Çiftçi müsabakalarını yapacaklar.
Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarında judo karşılaşmalarında tatami heyecanı yarın başlayacak. Ülkemizi 4 kadın ve bir erkek judokanın temsil edeceği oyunların yarın yapılacak ilk gün karşılaşmalarında kadınlar 48 kiloda Ecem Taşın ve erkekler 60 kiloda Recep Çiftçi madalya mücadelesi yapacaklar. Paralimpik Judo müsabakalarında diğer judocularımızın maç programı şöyle:
28 Ağustos: Kadınlar: 57 kilo Zeynep Çelik; , 63 kilo Duygu Çete Artar,
29 Ağustos: Kadınlar: 70 kilo Raziye Uluçam.