İstanbul 34°C
Açık
İstanbul
34°C
Açık
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
Cts
32°C
Bitlis Ahlat’ta devam eden Türkiye Kayak Federasyonu Alp Disiplini FIS Takımı ve B Milli Takımı Kondisyon ve Güç Geliştirme Kampını ziyaret eden Bitlis Gençlik Spor Spor Şube Müdürü Faruk Budak sporculara moral verdi.
Kayaklı Koşu Teknik Kurul Üyesi Sedat Doymaz‘ın da yer aldığı ziyarette ile sohbet eden Faruk Budak, yeni sezonda tüm sporculara başarı diledi. 20 Ağustos tarihine kadar Ahlat’ta devam edecek kampta Ahmet Yıldız Teknik Kurul Üyesi, Büşra Alparslan ve Tunç İlçin ise antrenör olarak görev yapmakta.