Millilerimiz Ana Tablo’da
![Millilerimiz Ana Tablo’da](https://spormeydani.org/wp-content/uploads/2018/09/m.tenisi........-700x420.jpg)
Masa Tenisi’nde başarı haberleri gelmeye devam ediyor. İspanya’da yapılmakta olan Masa Tenisi 2018 Ferdi Avrupa Şampiyonasında, üç sporcumuz eleme turlarını geçerek Ana Tablo’ya kalma başarısı gösterdiler.
Çift Erkeklerde İbrahim Gündüz/Talha Yiğenler ikilisi Ana Tablo son 32 turuna yükseldi. İlk turu bay geçen sporcularımız ikinci turda Sloven Kozul/Zibrat çiftini 3-0 yenerek Ana Tablo’ya yükseldiler.
Milli sporcularımız Ana Tablo’da Rus sporcular Skachkov/Shibaev çifti ile karşılaşacak.
Tek Bayanlarda grubunda oynadığı üç maçı da kazanarak grubundan birinci olarak çıkan Özge Yılmaz, Ana Tablo son 64 turuna yükseldi. Fransız Guisnel’i 4-2, İtalyan Piccolin’i 4-3, Faroe Adalarından Jensen’i 4-0 mağlup ederek Ana Tablo’ya yükselen Özge Yılmaz, son 64 turunda Ukraynalı Gaponova ile karşılaşacak.