İstanbul 33°C
Az Bulutlu
İstanbul
33°C
Az Bulutlu
Sal
34°C
Çar
34°C
Per
33°C
Cum
33°C
AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşından olimpiyat milli takımı adaylarımız Özlem Çarıkçıoğlu ve Ayşe Durlu, Erzurum’da düzenlenen FIS Anatolian Cup yarışlarında altın ve gümüş madalya kazandılar.
FIS Anatolian Cup yarışları, Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) ve Türkiye Kayak Federasyonu (TKF) iş birliğiyle 16 Aralık’ta Erzurum’da düzenlendi. AKUT Kar Sporları branşında yer alan, aynı zamanda olimpiyat milli takımı adayı da olan sporcularımız, Özlem Çarıkçıoğlu ve Ayşe Durlu, yarışmada altın ve gümüş madalya kazandılar.